תאריך הביקור: 15 לנובמבר 2013

היינו שולחן של חמישה, ולכן טעמנו כל מיני דברים.

העיצוב: דווקא אהבתי מאוד. לא הייתי אומרת שאין עיצוב, אלא שמעוצב בצורה צנועה וחמימה, מזכיר מסעדות קטנות ורומנטיות בפריז. באמת באמת חמוד למי שאוהב את הקטן והרומנטי בלי גינונים מיוחדים. (שזה אני).

היין: התחלקנו על אדום של כרם שבו שהיה נחמד ובמחיר סביר (לקראת 150 אם אני לא טועה)

האוכל:

ברוסקטות עגבניות (32 ש”ח) מגיע ערמה גדולה של סלט עבגניות עם פרמז’ן על טוסטים טעימים. קצת יקר בכל זאת לשני טוסטים.

בורסקטת אנשובי (35 ש”ח) משום מה קיצצו את גודל הטוסטים לחצי אבל בכמות נדיבה של דג די מלוח כך שהיה חסר טוסטים לאיזון. נחמד למי שאוהב אנשובי טרי.

פולנטה מתירס טרי עם ציר עגל וכמהין (69 נראה לי) – שאלנו מראש אם זה רק שמן כמהין או פטריות אמרו לנו גם וגם. שניהם לא ראיתי ולא טעמתי. סה”כ טעים אבל המחיר לא מוצדק.

סלט עדשים ויוגורט (42 ש”ח) – טעים ונחמד

הפסטה בציר עדשים אספרגוס וביצה נאה (48 ש”ח) – אכזבה. אף אחד בשולחן לא התלהב מהרוטב עם ובלי הביצה ואני אכלתי כי היה בסדר והייתי רעבה.

חלה עם פולקע ובייקון (54 ש”ח) – מתובל טוב אבל קצת יבש ואחרי מה שקראתי בביקורות אחרות היתה לי מעט אכזבה. טעים אבל לא יותר.

ספיישל של זוקיני עם סלט רשאד וגבינת תום עם אגוזי מלך (34 ש”ח) – היה נחמד אבל הרשאד שאמור להיות מאוד חרדלי וחזק היה חסר טעם. קצת מבאס.

לקינוח:

מוס שוקולד עם קפה (36 ש”ח) – טעים מאוד, מהסוג הלא מעורבב עד הסוף, טעם חזק של קפה. אהבתי

קרפ סוזט (38 ש”ח): מבאס… הגיע קרפ אחד מקופל עם טעם עדין ביותר (וזה אנדרסטייטמנט) של ליקר תפוז – אחרי שלושה ביסים הצלחתי לחוש בטעמו העדין. עם מסקרפונה לא ממותקת. משעמם.

סה”כ ל5 אנשים כולל יין ואחרונות לפני טיפ כ-600 שח.

המנות פשוטות מאוד. המקום פשוט. אווירה נחמדה ושירות לא רע. הייתי הולכת בקטע יותר של לשבת לשתות עם חברים או בדייט אפילו ולנשנש משהו קטן. או לחילופין שהמחירים יתאימו לפשטות.


Tagged with →  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *