פעם ראשונה שהגענו, מיד לאחר הפתיחה, היה נחמד ומפתיע לטובה. לקחנו סלט בקר קמבודי (44 ש”ח) שהיה מעולה, סלט עוף תאילנדי חביב (38 ש”ח), מרק פו (אותו כינתה המלצרית poo במקום pho) קצת מאכזב (35 ש”ח) ורול סושי ויאטנמי. למרות שלא הכל היה מעולה, נהנינו, והמחיר לתמורה היה סביר.  

נזכרנו בקאזוקו יום אחד ועשינו הזמנה של משלוח. לקחנו מנה עיקרית אחת, “הקרפ של גילי” וכמובן את סלט הבקר הקמבודי שזכרנו לטובה. מה שהגיע העציב אותי מאוד (עוד לקרוא על המשלוח העצוב פה). לא עוד הסלט הנחמד והטרי שקיבלנו לאחר הפתיחה, אלא סלט עייף וישן של חסה רטובה, גמבה ובוטנים עם חתיכות בלתי אכילות של בשר, הכל צף ברוטב דביק. הקרפ של גילי היה תפל ולא טעים (והזכיר לי את הקרפ המעולה של “אנג סו”), העיקרית היתה בטעם של אוכל סיני זול אבל טעים. לפחות זה.

האכזבה לא עזבה אותי והתקשרנו לברר אם שלחו לנו את הסלט הלא נכון. לאחר הבירור חסר התכלית, עשיתי תמונה של Before and After ושלחתי לעמוד הפייסבוק של קאזקו. תוך מספר שעות התמונה נמחקה. כשפניתי למנהלי העמוד בהודעה אישית שאני יכולה להתקשר למספר כלשהו כדי להתלונן ולא לשים תמונות בעמוד. כשהתקשרתי המנהל של המקום הבטיח לפצות אותנו ע”י ארוחה על חשבונם במסעדה, מתי שנרצה. הגענו ללא השתאות, מצפים שדעתנו תשונה בקרוב.

לצערנו החוויה “המתקנת” קילקלה עוד יותר. כשהגענו המסעדה היתה בכאוס. הבעלים לא היה, המארחת (לא דוברת עברית) תפקדה כמלצרית (ולא היתה טובה בלשון המעטה), אנשים התלוננו מכל השולחנות. אף אחד מהצוות לא ידע על מה אנחנו מדברים כשהסברנו שבאנו לארוחת פיצוי על חשבון בעל המסעדה. ישבנו מחכים לתפריטים כמעט חצי שעה. בסוף האוכל הגיע. אפשר לומר שהחלק החיובי ביותר בארוחה היה הבירה. זה גם משהו. שוב לקחנו את סלט הבקר הקמבודי כדי לראות אם היה שיפור (בתפריט מתואר כך: אטריות אורז, גרגר הנחלים, קריספי שאלוט, בצל סגול, צ’ילי אדום, נענע, כוסברה, תמרינדי ובוטנים, חריף.). בתמונה אפשר לראות שמלבד הבוטנים, חתיכה גדולה של בצל סגול וקצת צ’ילי, אין שום קשר למה שרשום בתפריט. כשהערתי על כך למלצרית היא הכחישה שהמנה שונה מהתיאור וכנראה ש”שאר הרכיבים נמצאים בתוך הרוטב”. מנה ראשונה של כרוב שחור ממולא בשר (41 ש”ח) היתה לי טעימה ועוד שתי מנות עיקריות סבירות שעמדו יפה בקטגוריית המתוק מדי. לשם לא נחזור.

תאריך הביקור: לראשונה ב-16 למרץ 2013 ולאחר מכן שוב ב-28 ליוני 2013 

 


Tagged with →  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *