הטוב: אכלנו במסעדה במסגרת ארוחת פיקס של קופון ב-89 ש”ח לאדם. זאת היתה ארוחה מאוד משתלמת במחיר זה (מנה ראשונה, ביניים, עיקרית, כוס יין וקינוח); המקום קטן וחמוד, שכונתי וצנוע, לא מתיימר. רוב המסעדה היא בר ומספר שולחנות יותר משפחתיים בצדדים; המנה המעולה ביותר בארוחה היה הדים סם עצמו שהגיע כמנת ביניים בארוחה והיה יוצא מן הכלל, כולם היו טעימים ובעיקר שני סוגי הבאו. בהשוואה לפורמה, הבאו כאן משמעותית יותר טובים. המנה הראשונה החביבה שטעמנו היתה קריספי דאק בוינגרט הויסין בתוך עלה חסה; העיקרית הטעימה מאוד היתה דג בורי ברוטב טום ים ופאק צ’וי. הבורי היה עשוי מצויין וקצת פריך מצד העור שוחה בתוך רוטב עשיר וטעים עם ירקות; הקינוח של פרפה מנגו עם מנגו טרי וגלידת מנגו היה חביב ומרענן וסה”כ אפשר לומר שהארוחה היתה טעימה.

הרע: השירות קירטע ונרשמו פישולים מצד המטבח ומצד המלצר/ברמן. המנות יצאו בסדר מוזר (מנה ראשונה, מנת ביניים, ואז עוד מנה ראשונה ואז הפסקה של חצי שעה לפני העיקריות) והמלצר לא התלבט והאשים את החבר’ה במטבח; לטובתם יאמר כי באיזשהו שלב בזמן שחיכינו יותר קיבלנו כוסיות סאקה על חשבון הבית; היין שהוגש עם הארוחה היה צ’יליאני אם אני זוכרת נכון, לא כל כך התלהבתי ממנו אבל במסגרת המחיר הדבר מובן; המנה הראשונה של סלט חם קר עם כרובית ברוטב בוטנים היה מוזר לטעמי אבל החבר אהב; עיקרית של סינטה בקארי אדום, פטריות ואפונה היתה נדיבה בכמות אבל קצת מאכזבת באיכות. נתחוני הסינטה היו בחלקם טעימים ורכים ובחלקם יבשים וצמיגיים. הרוטב היה לא רע דווקא.

שורה תחתונה: במחיר הקופון הארוחה מאוד משתלמת, אם כי בפעם הבאה שאגיע, אשקול לבוא ולאכול רק את הדים סם ואולי איזה קריספי דאק על הבר בתקווה שהשירות השתפר מאז.

תאריך הביקור: 9 לספטמבר 2013

The Good: We ate at the restaurant as part of a fix menu coupon for 89 ILS per person. The meal was of good value for this price (appetizer, starter, main course, a glass of wine and dessert); cute little place, humble, not pretentious; Most of the place in the restaurant is occupied by the big bar and around it some tables for more family-style parties; The finest dish of the meal was definitely the Dim-Sum which was outstanding, all the types we tasted were delicious and we were most impressed of the Bao; A nice starter we tasted was the Crispy Duck with hoisin vinaigrette in a lettuce leaf; For a main course we had a delicious Mullet in Tom Yum sauce and pakchoy. The fish was well cooked and had a nice crispy skin, swimming in a rich and tasty sauce with vegetables; Dessert of Mango parfait with fresh mango and mango ice cream was nice and refreshing; All in all it’s safe to say that the meal was tasty.

The bad: The service wasn’t smooth. There were several incidents in the kitchen and from the waiter. The dishes came out in a weird order (appetizer, starter, then another appetizer and then a break of half an hour before the main courses arrived). The waiter did not hesitate to accused the guys in the kitchen. At some point while we waited too long we got glasses of sake on the house; wine served with dinner was a Chilean If I remember correctly, plain and cheap, but of course it’s expected in this price; A starter of Cold-warm salad with Cauliflower in peanut sauce was weird to my opinion but the boyfriend liked it; A main course of Sirloin in Red curry, mushrooms and peas was generous but a little disappointing quality-wise. Some meat strips were tender and some dried out and rubbery. The sauce was not bad though.

Bottom line: Good value for the coupon price, although next time I arrive, I will consider to eat only the Dim-Sum and maybe some crispy duck at the bar hoping that the service has improved since then.

Visited : 9 September 2013

 


2 Responses to Yum Cha | יאמצ’ה

 1. Neta Halevi Dror Gershon הלכתם בסוף? זה הדיווח שלי

 2. הייתי אתמול עם אחי וההורים. לקחנו שני קופונים ושני הסועדים הנוספים הזמינו ב60 שקלים כל אחד.
  נראה שהתפריט קצת השתנה. הדים סאם באמת היה לא רע, אהבתי את הבצק של הבאו אבל המילוי היה עם תבלין מאוד דומיננטי שלא זיהיתי שאף אחד בשולחן לא אהב.
  המנה של הבורי הייתה באמת נהדרת, הזמנו גם סלמון בטריאקי שהיה לא מיוחד אבל מאוד טעים.
  הקינוחים גם השתנו אכלנו משהו שהם קראו לו שטרויזל בננות שהיה נהדר, קרם ברולה ואפוגטו.
  בקיצור בדיוק כמו שכתבת, ארוחה מאוד משתלמת ביחס למחיר.
  השרות אגב, היה עדיין מוזר. למרות שהזמנתי מקום חיכינו מעל 10 דקות לשולחן שיתפנה. הייתה רק מלצרית אחת עבור כל השולחנות כך שהיה עדיף אולי אם היינו יושבים על הבר.
  לקח הרבה מאוד זמן לאוכל להגיע, אבל סה”כ האווירה נעימה ונהננו 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *